Пошук

 • ua
 • ru

Зубна електрощітка Philips HX6352/42 Kids Smart Pink

Код: 6569557

 • Суперціна
 • Технологія чищення: Ультразвукова
 • Кількість рухів на хвилину: 62000
 • Кількість режимів: 2
 • Кількість насадок: 2
3 299
1 799
Купити

Характеристики

 • Тип Зубна щітка
 • Призначення Для дорослих
 • Технологія чищення Ультразвукова
 • Кількість рухів в хвилину 62000
 • Кількість режимів 2
 • Режими чищення Масаж ясен Відбілювання і полірування Повсякденне
 • Кількість насадок 2
 • Таймер Є
 • Особливості Інтерактивний додаток змушує дітей захоплюватися чищенням Захоплюючі нагороди за успішні сеанси чистки Прогумована головка щітки Доступні два розміри головки щітки Два режими живлення
 • Живлення Від акумулятора
 • Розміри, см 22 x 11.1 x 6.4
 • Вага, г 350
 • Колір Рожевий, білий
Всі характеристики

Інтерактивний додаток: ваша дитина полюбить чистити зуби
Додаток Philips Sonicare For Kids синхронізується з дитячою звуковою зубною щіткою і в ігровій формі навчає дітей правильному догляду за порожниною рота. Наставник спонукає дитину чистити зуби ефективніше та протягом довшого часу. Кожен сеанс починається зі зрозумілих відеоінструкцій. Діти вчаться технікам правильного чищення зубів, а додаток відстежує їх прогрес. Це веселий і пізнавальний процес, який сподобається вашій дитині, а ви зможете в будь-який момент перевірити, наскільки добре вона справляється із завданням.

98% користувачів зазначили, що діти чистять зуби довше, ефективніше і з великим задоволенням*
Завдяки додатку та зубній щітці Philips Sonicare For Kids діти вчаться самостійно чистити зуби. Додаток синхронізує дані з дитячою звуковою зубною щіткою через Bluetooth, навчаючи правильної техніки чищення і записуючи дані кожного сеансу. Діти можуть стежити за тим, наскільки добре вони чистять зуби, а також отримувати нагороди за відмінний результат. Це ефективний навчальний додаток: 98% батьків, які брали участь в опитуванні, підтвердили, що діти довше та краще чистять зуби. Веселий і захоплюючий процес, у ході якого діти формують корисні звички з догляду за порожниною рота.

Цікаві нагороди за успішні сеанси чистки
Наш додаток і зубна щітка Philips Sonicare For Kids перетворять чистку зубів у веселий і захоплюючий процес. Головний персонаж додатку - Спаркл, який дуже любить чисті зубки. Діти доглядають за Спаркл і отримують інструкції від наставника, які спонукають їх до довшого і ефективнішого чищення. Після кожного успішного сеансу чистки у Спаркл піднімається настрій, а дитина отримує нагороду. Дитина може використовувати спеціальні аксесуари для свого Спаркл або вигравати для нього їжу - адже Спаркл дуже любить корисні продукти. Батьки можуть самостійно встановлювати в додатку нагороди для своєї дитини.

Слідкуйте за часом чистки, не заходячи в додаток
При під'єднанні зубної щітки Philips Sonicare For Kids з підтримкою Bluetooth до додатка функція Quadpacer відстежує сеанси чистки в режимі реального часу. Фіксується інформація про початок сеансу, перерви і час завершення процедури. Завдяки функції пам'яті та відліку часу можна зберігати інформацію про чистки (до 20 сеансів), навіть якщо додаток не використовувся. При наступному ввімкненні щітки разом з додатком інформація про ці сеанси буде синхронізована з календарем додатку, а дитина зможе отримати нагороди за успішні сеанси та стежити за своїм прогресом.

KidTimer і KidPacer для навчання правильному чищенню зубів
Щоб сприяти ретельному чищенню зубів, електрична зубна щітка Philips Sonicare For Kids з підтримкою Bluetooth під'єднується до додатка та допомагає дитині поступово збільшувати тривалість чистки. Таким чином досягається рекомендований стоматологами час чищення - 2 хвилини. Якщо ви використовуєте програму, діти повторюють рухи за наставником, ретельно очищаючи кожну ділянку порожнини рота. Наставник дає інструкції, спонукаючи дитину до тривалішого чищення кожної зони. Коли дитина збільшить час чистки, вона отримає нагороду від Спаркл, який буде дуже радий своїм чистим зубкам. Це веселий процес, який допоможе навчитися правильному догляду за порожниною рота.

Динамічний потік рідини відчищає міжзубні проміжки
Діти вчаться чистити зуби, а наша звукова технологія виконує всю іншу роботу. Завдяки унікальній технології чистки електрична зубна щітка Philips Sonicare м'яко і ефективно очищає міжзубні проміжки та ділянки вздовж лінії ясен. Чистячі щетинки роблять понад 500 рухів на секунду - так звукова технологія забезпечує ефективний результат, у міру того як дитина освоює техніку догляду за порожниною рота. Завдяки цій технології зубна щітка Philips Sonicare For Kids забезпечує до 75% ефективніший результат, ніж звичайна зубна щітка, - походи до стоматолога стануть набагато приємнішими.

Кумедні змінні наклейки для індивідуального дизайну
Завдяки кумедним наклейкам для ручки щітки діти можуть декорувати свою зубну щітку. Дитина також зможе в будь-який момент поміняти малюнок, вибравши один з восьми змінних дизайнів, які входять у комплект кожної звукової зубної щітки. Зовнішній вигляд можна змінити не лише для зубної щітки, а й для головного героя програми. З Philips Sonicare For Kids процес чищення зубів стане максимально веселим і цікавим.

2 комфортні для дитини режими забезпечують дбайливу, ефективну чистку зубів
Зубна щітка пропонує два режими чищення, що гарантує правильну гігієну порожнини рота відповідно до віку. Режим дбайливого чищення призначений для малюків, а режим інтенсивної чистки - для дітей старшого віку.

Чистячі насадки двох розмірів
Електрична зубна щітка Philips Sonicare оснащена насадками двох розмірів, які розроблені спеціально для дбайливого чищення і захисту зубів, що ростуть.

Зручна ручка для батьків і дітей
Завдяки ергономічній формі діти можуть чистити зуби самостійно або з батьками. Щітка Philips Sonicare For Kids зручна як для дітей, так і для батьків. Ручка виконана таким чином, що дитина може міцно тримати та переміщати щітку самостійно, а батьки при необхідності допомагають їй. Завдяки стійкій конструкції можна зберігати щітку у вертикальному положенні або наносити на неї пасту, поклавши щітку горизонтально.

Прогумована головка змінної насадки для безпечного чищення дитячих зубів
Прогумована чистяча насадка електричної зубної щітки розроблена для захисту зубів, що ростуть.