Пошук

  • ua
  • ru

Про Техномережу F5

Техномережа F5 – працюємо для вас більше ніж в 250 містах України.

600 магазинів по всій території України

Техномережа F5, заснована в 2011 році, вже налічує понад 600 магазинів по всій території України. Широке регіональне покриття і зручне розташування поруч з Вашим будинком дозволить швидко і зручно здійснювати покупки.

Асортимент

В наших магазинах представлений широкий асортимент товарів провідних світових виробників (Samsung, Huawei , Lenovo, Asus, Elektrolux та багато інших). Найактуальніші новинки ринку завжди поповнюють наші полиці. Якщо товару немає в наявності в магазині, ми привеземо Вам його під замовлення.

Дивитися каталог
assortment
pricing

Цінова політика

Ми не тільки тішимо Вас доступними цінами і приємними подарунками, а й також різноманітними спеціальними пропозиціями на всі види товару.

Персонал

Ви завжди зможете отримати професійну консультацію при виборі товарів, які вас зацікавили. Завдяки регулярному навчанню, наш персонал знає все про новинки техніки.

staff
support

Інформаційна підтримка

F5 приділяє максимальну увагу Вашим питанням, побажанням та пропозиціям. Ви можете задати своє питання написавши у чат, зателефонувавши на гарячу лінію або за допомогою форми зворотного зв'язку на сайті F5. Ми надаємо оперативну допомогу у вирішенні будь-яких Ваших запитів.

Написати нам

Давайте спілкуватися!

На наших сторінках в Facebook та Instagram Ви можете дізнатися не тільки останні новини компанії та ринку, але й взяти участь у конкурсах та вікторинах з цінними призами. Вступайте в наші групи в соціальних мережах, слідкуйте за оновленнями – Вас чекає багато сюрпризів.

communication