Пошук

 • ua
 • ru

Зубна електрощітка Philips HX6322/04 Kids

Код: 6346301

 • Суперціна
 • Режими чищення: повсякденне
 • Елемент живлення: акумулятор
3 299
1 999
Купити

Характеристики

 • Тип Зубна щітка
 • Призначення Для дітей
 • Технологія чищення Пульсуюча
 • Кількість режимів 2
 • Режими чищення 2
 • Кількість насадок 2
 • Таймер Є
 • Живлення Від акумулятора
Всі характеристики

Інтерактивна звукова зубна щітка: весела і ефективна чистка
Простий і цікавий спосіб формування здорових звичок

 • Вбудований Bluetooth
 • Навчальний додаток
 • 2 чистячі насадки
 • 2 режима
Інтерактивний додаток: ваша дитина полюбить чистити зуби
Додаток Philips Sonicare For Kids синхронізується з дитячою звуковою зубною щіткою і в ігровій формі навчає дітей правильному догляду за порожниною рота. Наставник спонукає дитину чистити зуби більш ефективно і протягом довшого часу. Кожен сеанс починається зі зрозумілих відеоінструкцій. Діти вчаться технікам правильного чищення зубів, а додаток відстежує їх прогрес. Це веселий і пізнавальний процес, який сподобається вашій дитині, а ви зможете в будь-який момент перевірити, наскільки добре вона справляється із завданням.
98 % користувачів відзначили, що діти чистять зуби довше, ефективніше і з більшим задоволенням
Завдяки додатку і зубній щітці Philips Sonicare For Kids діти вчаться самостійно чистити зуби. Додаток синхронізує дані з дитячої звукової зубної щітки через Bluetooth, навчаючи правильної техніки чищення і записуючи дані кожного сеансу. Діти можуть стежити за тим, наскільки добре вони чистять зуби, а також отримувати нагороди за відмінний результат. Це ефективний навчальний додаток: 98% батьків, які брали участь в опитуванні, підтвердили, що діти довше і краще чистять зуби. Веселий і захоплюючий процес, в ході якого діти формують корисні звички по догляду за порожниною рота.
Цікаві нагороди за успішні сеанси чистки
Наш додаток і зубна щітка Philips Sonicare For Kids перетворять чистку зубів в веселий і захоплюючий процес. Головний персонаж додатку — Спарклі, який дуже любить чисті зубки. Діти доглядають за Спарклі і отримують інструкції від наставника, які спонукають їх до більш довгого і ефективного чищення. Після кожного успішного сеансу чистки у Спарклі піднімається настрій, а дитина отримує нагороду. Дитина може використовувати спеціальні аксесуари для свого Спарклі або вигравати для нього їжу — адже Спарклі дуже любить корисні продукти. Батьки можуть самостійно встановлювати в додатку нагороди для своєї дитини.
Слідкуйте за часом чистки, не заходячи в додаток
При підключенні зубної щітки Philips Sonicare For Kids з підтримкою Bluetooth до додатка функція Quadpacer відстежує сеанси чистки в режимі реального часу. Фіксується інформація про початок сеансу, перерви і час завершення процедури. Завдяки функції пам'яті і відліку часу можна зберігати інформацію про чистки (до 20 сеансів), навіть якщо додаток не використовувався. При наступному включенні щітки разом з додатком інформація про ці сеанси буде синхронізована з календарем додатку, а дитина зможе отримати нагороди за успішні сеанси і стежити за своїм прогресом.
KidTimer и KidPacer для навчання правильній чистці зубів
Щоб сприяти ретельному чищенню зубів, електрична зубна щітка Philips Sonicare For Kids з підтримкою Bluetooth підключається до додатка і допомагає дитині поступово збільшувати тривалість чистки. Таким чином досягається рекомендований стоматологами час чищення — 2 хвилини. Якщо ви використовуєте програму діти повторюють рухи за наставником, ретельно очищаючи кожну ділянку порожнини рота. Наставник дає інструкції, спонукаючи дитину до більш тривалого чищення кожної зони. Коли дитина збільшить час чистки, вона отримає нагороду від Спарклі, який буде дуже радий своїм чистим зубкам. Це веселий процес, який допоможе навчитися правильному догляду за порожниною рота.
Динамічний потік рідини відчищає міжзубні проміжки
Діти вчаться чистити зуби, а наша звукова технологія виконує всю іншу роботу. Завдяки унікальній технології чистки електрична зубна щітка Philips Sonicare м'яко і ефективно очищає міжзубні проміжки і ділянки вздовж лінії ясен. Чистячі щетинки роблять понад 500 рухів в секунду - так звукова технологія забезпечує ефективний результат, у міру того як дитина освоює техніку догляду за порожниною рота. Завдяки цій технології зубна щітка Philips Sonicare For Kids забезпечує до 75% більш ефективний результат, ніж звичайна зубна щітка, — походи до стоматолога стануть набагато приємнішими.
Кумедні змінні наклейки для індивідуального дизайну
Завдяки кумедним наклейкам для ручки щітки, діти можуть декорувати свою зубну щітку. Дитина також зможе в будь-який момент поміняти малюнок, вибравши один з восьми змінних дизайнів, які входять в комплект кожної звукової зубної щітки. Зовнішній вигляд можна змінити не тільки для зубної щітки, а й для головного героя програми. З Philips Sonicare For Kids процес чищення зубів стане максимально веселим і захоплюючим.
2 комфортних для дитини режими забезпечують дбайливу, ефективну чистку зубів
Зубна щітка пропонує два режими чищення, що гарантує правильну гігієну порожнини рота відповідно до віку. Режим дбайливого чищення призначений для малюків, а режим інтенсивної чистки — для дітей старшого віку.
Чистячі насадки двох розмірів
У комплекті до цієї електричної зубної щітки Philips Sonicare додається 1 насадка стандартного розміру. Також окремо продається насадка компактного розміру. Чистячі насадки Philips Sonicare for Kids різного розміру створені спеціально для дбайливого чищення і захисту зубів по мірі їх зростання.
Зручна ручка для батьків та дітей
Завдяки ергономічній формі діти можуть чистити зуби самостійно або з батьками. Щітка Philips Sonicare For Kids зручна як для дітей, так і для батьків. Ручка виконана таким чином, що дитина може міцно тримати і переміщати щітку самостійно, а батьки при необхідності допомагають їй. Завдяки стійкій конструкції можна зберігати щітку в вертикальному положенні або наносити на неї пасту, поклавши щітку горизонтально.

Прогумована голівка змінної насадки для безпечного чищення дитячих зубів

Прогумована чистяча насадка електричної зубної щітки розроблена для захисту зростаючих зубів

Лікарі-стоматологи вибирають цю модель для своїх дітей

91 % батьків-стоматологів обирають цю щітку Philips Sonicare For Kids для своїх дітей