0 товарiв в порівнянні
UA / RU
0 800 502 231

О сети F5

Техномережа F5 – працюємо для Вас більше ніж в 250 містах України.

 
Покриття
Техномережа F5, заснована в 2011 році, вже налічує понад 600 магазинів по всій території України. Широке регіональне покриття і зручне розташування поруч з Вашим будинком дозволить швидко і зручно здійснювати покупки.
 
Асортимент
В наших магазинах представлений широкий асортимент товарів провідних світових виробників (Samsung, HTC, Fly, Lenovo, Asus, Casio, Transcend та багато інших). Найактуальніші новинки ринку завжди поповнюють наші полиці. Якщо товару немає в наявності в магазині, ми привеземо вам його під замовлення.
 
Цінова політика
Ми не тільки тішимо Вас доступними цінами і приємними подарунками, а й також різноманітними спеціальними пропозиціями на всі види товару. 
 
Персонал
Ви завжди зможете отримати професійну консультацію при виборі товарів, які вас зацікавили. Завдяки регулярному навчанню, наш персонал знає все про новинки техніки.
 
Інформаційна підтримка
F5 приділяє максимальну увагу Вашим питанням, побажанням та пропозиціям. Ви можете задати своє питання, зателефонувавши на гарячу лінію або за допомогою форми зворотного зв'язку на сайті F5. Ми надамо оперативну допомогу у вирішенні будь-яких Ваших запитів.
 
Давайте спілкуватися!
На наших сторінках в Facebook и Вконтакті ви можете дізнатися не тільки останні новини компанії та ринку, але й взяти участь у конкурсах та вікторинах з цінними призами. Вступайте в наші групи в соціальних мережах, слідкуйте за оновленнями – Вас чекає багато сюрпризів.