0 товарiв в порівнянні
UA / RU
0 800 502 231

Каталог товарів

Геймпад Trust GXT 24

Додати до порівняння
Порівняти
549 грн
Купити
Забери товар в найближчому магазині Знайди магазин поблизу


  • Тип маніпулятора: Геймпад
  • Інтерфейс: Дротовий
  • Сумісність: PC

Компактний контролер для ігор на ПК. Контролер оснащений 2 аналоговими джойстиками, 8-позиційною хрестовиною, чотирма тригерами і 12 програмованими кнопками - ідеальний вибір для шутерів і екшн-ігор.

Дизайн
Ігровий контролер Trust GXT 24 відрізняється дивовижно компактним корпусом, зручним розташуванням кнопок і спеціальною формою для дітей і людей із невеликими руками. Грати набагато зручніше, коли не доводиться тягнутися до кнопок. Ви відчуєте перевагу цього контролера під час довгих ігор. Компактна конструкція з гумовим покриттям забезпечує оптимальну зручність і міцний захват, особливо для дітей і людей із невеликим розміром руки.

Управління
Ігровий контролер Trust GXT 24 оснащений прогумованим покриттям для надійного хвата і великою кількістю кнопок для повного занурення в гру. Надійний і міцний ігровий контролер оснащений 8-позиційною хрестовиною, 2 аналоговими джойстиками і 12 програмованими кнопками.
Одна з найбільш корисних додаткових кнопок - кнопка режиму турбо, завдяки якій можна отримати значну перевагу в іграх, що вимагають швидкого натискання кнопок.

Порт USB
Дротовий ігровий контролер Trust GXT 24 оснащений кабелем довжиною 2 м. Це забезпечує приголомшливу свободу пересування і дозволяє гравцю перебувати на комфортній відстані від екрана, роблячи ігровий процес ще більш приємним. Кабель USB під'єднується до будь-якого порту USB на ПК. Пристрій автоматично визначається і встановлюється в операційних системах Windows 7, Vista або XP.

Додаткові можливості

  • Компактний геймпад для ПК з 2 аналоговими джойстиками, D-pad на 8 напрямків, 4 торцевими кнопками і, у цілому, 12 програмованими командними кнопками
  • Функція Turbo (з можливістю повтору), яка може використовуватися з будь-якою з 8 кнопок дії
  • 2 аналогові джойстики з вбудованими кнопками дозволяють точно контролювати хід гри і насолоджуватися підвищеною ергономічністю моделі
  • Не потрібне встановлення програмного забезпечення: просто під'єднуйте і починайте грати
  • Сумісність із ПК 
Технічні характеристики
Додати до порівняння
549 грн
Купити
Артикул
17416
Тип маніпулятора
Геймпад
Тип підключення
Дротове
Інтерфейс
USB
Сумісність
PC
Кількість кнопок
15
Зворотній зв'язок
Нi
Довжина кабелю, м
2
Розміри, мм
55 x 135 x 93
Вага, г
172
Основний колір
Чорний
Комплектація
Геймпад, ігрова наклейка, документація
Гарантія
2 года
Фото і відео Геймпад Trust GXT 24
Додати до порівняння
549 грн
Купити
Геймпад Trust GXT 24
Геймпад Trust GXT 24
Геймпад Trust GXT 24
Геймпад Trust GXT 24
Геймпад Trust GXT 24
...
LED Освітлення
LED-світильники LED-лампи
Персональний транспорт
Електротранспорт