0 товарiв в порівнянні
UA / RU
0 800 502 231

Каталог товарів

Cкоби Stanley Light Duty (1-TRA205T)

Додати до порівняння
Порівняти
46 грн
Купити
Забери товар в найближчому магазині Знайди магазин поблизу


  • Тип скоби: A/53
  • Висота скоби: 8 мм
  • Кількість в упаковці: 1000 шт.

Набір скоб STANLEY 1-TRA205T - це витратний матеріал для скобозабивних пістолетів. У комплект входить 1000 скоб. За допомогою скоб виконується з'єднання між собою різних м'яких і твердих матеріалів, таких як картон, дерево, різного роду текстиль, лінолеум та інші. Найширше степлери зі скобами використовуються в меблевій сфері при перетягуванні оббивки диванів, стільців, автомобільних сидінь та інших м'яких меблів.

Скоби мають П-подібну форму, при пострілі зі скобозабивного пістолету кінці скоби не загинаються всередину, на відміну від скоб канцелярського степлера, а входять у матеріал на всю довжину. Скоби з'єднані між собою в суцільні смужки, за рахунок чого їх зручно заряджати в степлер.

Деякі степлери оснащені спеціальним індикаторним віконцем, яке дозволяє відстежувати залишок запасу скоб в інструмент і вчасно перезаряджати магазин. При неповному входженні скоби в матеріал слід витягти її за допомогою щипців інструментів або спеціального хвостика, яким оснащуються багато степлерів. Набір поставляється в компактній упаковці, зручній для зберігання і транспортування. Перед покупкою скоб слід уточнити, який саме тип і розмір скоб сумісний з вашим скобозабивним пістолетом. 

Технічні характеристики
Додати до порівняння
46 грн
Купити
Артикул
1-TRA205T
Тип скоби
A/53
Висота скоби
8 мм
Комплектація
Кількість в упаковці: 1000 шт.
Гарантія
14 дней
Фото і відео Cкоби Stanley Light Duty (1-TRA205T)
Додати до порівняння
46 грн
Купити
Cкоби Stanley Light Duty (1-TRA205T)
...
Комп'ютерна техніка
Монітори Моноблоки
LED Освітлення
LED-світильники LED-лампи
Персональний транспорт
Електротранспорт